Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniach 21-24 maja 2019 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Gołdapi odbył się III etap Ogólnopolskiego Konkursu Najsprawniejszy w zawodzie 2019” w kategorii mechanik pojazdów samochodowych. Organizatorem konkursu była Komenda Główna OHP w Warszawie we współpracy z gołdapskim Centrum. Celem konkursu było sprawdzenie poziomu przygotowania zawodowego uczestników do zewnętrznych egzaminów kwalifikacyjnych, do których przystąpią po zakończeniu szkoły. W konkursie udział wzięli uczestnicy 16 Wojewódzkich Komend OHP – laureaci eliminacji wojewódzkich. Nasze województwo reprezentował uczeń naszej szkoły w III klasie ZSZ i uczestnik HP Grajewo Patryk Kozikowski. Patryk zajął doskonałe drugie miejsce za co otrzymał puchar i nagrodę rzeczową.


W Łomży, 23 maja, odbył się IV Wojewódzki Turniej Sportów Obronnych Młodzieży OHP pt. "Sprawni jak żołnierze - 2019". Jak co roku organizatorami imprezy byli: Podlaska Wojewódzka Komenda OHP w Białymstoku, Hufiec Pracy w Łomży, Warsztaty Techniczne w Łomży, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Łomży, Stowarzyszenie Klub FORT w Piątnicy, Klub Strzelecki Sagittarius w Piątnicy. Do rywalizacji zespołowej stanęło 8 trzyosobowych drużyn z Hufców Pracy: w Augustowie, Białymstoku, Grajewie, Kolnie, Łomży, Suwałkach, Zambrowie oraz uczestnicy z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie. Grajewski hufiec reprezentowali uczniowie drugiej klasy BS I stopnia uczący się w naszej szkole: Jakub Bałądź, Andrzej Wierzbicki i Adrian Karwowski. Chłopcy w czterech konkurencjach wypadli bardzo dobrze i ostatecznie zajęli I miejsce w turnieju. Otrzymali puchar i nagrody rzeczowe ufundowane przez OHP i Wojskową Komendę Uzupełnień w Łomży.

Grzegorz Biadun – st. wych. HP Grajewo

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
411
Odsłon artykułów:
1455627

Gościmy:

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.