Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dziś - 15 grudnia znowu odwiedziliśmy Grajewo. My - czyli: Karolina Roman, Justyna Czyżyńska, Paweł Kadyszewski, Daniel Gardocki, Adam Gawędzki i opiekun p. Wioletta A. Czaplicka. Tym razem nie chodziło o propagowanie czytelnictwa, ale o bezpieczeństwo w necie. Ostrzegaliśmy rodziców, że wirtualny świat może być groźny dla ich dzieci i informowaliśmy jak mogą uniknąć niebezpieczeństwa. Szczęśliwie pogoda i tym razem dopisała. Był piękny zimowy dzień i wyczuwało się klimat zbliżających się świąt. Mieszkańcom Grajewa i okolic, którzy znaleźli czas, żeby na chwilę zatrzymać się przy nas, wręczaliśmy bombkę z zapisaną na niej stroną internetową dla rodziców, np.: www.sieciaki.pl, www.dzieckowsieci.pl, www.321internet.pl oraz ulotkę Fundacji Świętego Mikołaja. Ulotka zachęcała do wspierania kreatywnych, twórczych, aktywnych uczniów naszej szkoły poprzez przekazanie 1% podatku na rzecz stypendiów św. Mikołaja (w tym miejscu dziękuję moim koleżankom Ani Grzymkowskiej i Sylwii Obryckiej, które chociaż chore, włożyły w przygotowanie tego happeningu dużo pracy).
A Ty? Składasz zeznanie podatkowe? A może Twoi rodzice składają? Chcesz pomóc zdolnej, pełnej pomysłów, zaangażowanej w działalność charytatywną młodzieży? To oddaj 1% podatku naszej szkole. Jak? To proste:
- w zeznaniu podatkowym wpisz KRS fundacji: Fundacja Świętego Mikołaja 0000126602,
- w szczegółach wpisz konto naszej szkoły: 49 1090 0004 9149 0000 0000 0466,
- wpisz adres: Wojewodzin 52, 19-200 Grajewo.
Widzisz, pomagać to po prostu proste…

Adam Gawędzki IV TŻ


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
352
Odsłon artykułów:
980486

Gościmy:

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.