Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

20 maja 2015r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie projektu "Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności zawodowej kucharzy i murarzy" w ramach programu Erasmus+.
W projekcie brali udział uczniowie, którzy realizują naukę zawodu w ZSZ w zawodzie - kucharz. Dziesięcioro młodych kucharzy na przełomie lutego i marca tego roku uczestniczyło w stażu zawodowym w Niemczech. Zdobywali doświadczenie w zakładzie we Frankfurcie nad Odrą. Organizatorem stażu była Podlaska Wojewódzka Komenda OHP w Białymstoku i Środowiskowy Hufiec Pracy w Grajewie.
Podsumowanie projektu odbyło się w formie przekazu multimedialnego oraz pokazu praktycznego z gotowania. Przedstawiciele PWK OHP w Białymstoku – zastępca komendanta Jerzy Sołdatow oraz koordynator projektu Alicja Joka wraz Izabelą Randzio (opiekun grupy, wychowawca w ŚHP) wręczyli uczestnikom zaświadczenia i upominki. W spotkaniu uczestniczyła również dyrekcja szkoły, nauczyciele, komendant ŚHP w Grajewie Teresa Maciorowska, rodzice oraz pracodawcy.