Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tradycyjnie już przywitanie wiosny w Zespole Szkół w Wojewodzinie (19.03.2015) połączono z obchodami Dnia języków obcych. Uroczystość miała charakter wiosennej zabawy, której towarzyszyła rywalizacja klas w poszczególnych kategoriach: prezentacja Wiosny; wykonanie piosenki obcojęzycznej; przebranie charakterystyczne dla mieszkańców kraju, którego języka młodzież uczy się w Wojewodzinie; mam talent; familiada; tak to leciało.
W tym roku młodzież wykazała się nie tylko talentem w określonych kategoriach, ale też wysokim poziomem artystycznym prezentacji, kreatywnością i poczuciem humoru. Choć organizatorkami przedsięwzięcia są nauczyciele języków obcych: pani Olena Lewczyńska, Daria Popko i Monika Kowalczuk, to młodzież prowadzi imprezę i pełni rolę gospodarza.
Jury pod przewodnictwem pani Dyrektor – Zdzisławy Chynowskiej, wyłoniło zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Najciekawiej upostaciowioną wiosnę przedstawił Dawid Sosnowski z klasy I ZSZa, drugie miejsce przyznano klasie IV TBH (tu wiosna wyskoczyła z kolorowego tortu), trzecią wyróżnioną wiosenką została uczennica klasy I TŻB, zachwycając wszystkich nie tylko różowymi włosami. Dodatkowo w tej kategorii za wiosenną kreację nagrodzono również pana wicedyrektora – Kazimierza Szymkucia. Prawdziwy talent wokalno-artystyczny pokazali uczniowie klasy III TŻ w piosence Crazy Loop. Znakomicie bawili wszystkich przedstawiciele klasy IV TBH – Grzegorz Kowalewski i Łukasz Kucharski w piosence Eye Of The Tiger, a przebój Adele Someone Like You mogła zaśpiewać tylko Karolina Modzelewska z klasy III TBH. Prawdziwy Klaun show wykonali uczniowie klasy I ZSZb i zdobyli pierwsze miejsce w kategorii – mam talent.
To tylko niektóre elementy językowej zabawy z Wiosną. Były słodkie nagrody, głośne brawa i zapewnienia, że za rok na pewno znów zabawimy się w wiosennym klimacie. Po takim przyjęciu Wiosna na pewno zostanie w Wojewodzinie!
Gratulujemy pomysłu i młodzieńczej energii.

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
381
Odsłon artykułów:
1093458

Gościmy:

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.